Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас зі світлим та прекрасним святом — Міжнародним днем захисту дітей!
Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, пора сподівань та здійснення мрій. Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави.
Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього, ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Діти – наше майбутнє, наш сенс життя і наше щастя. Саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини, як складеться її доля.
Тому наше основне завдання – виховати дітей розумними, порядними, добрими, впевненими в собі, прищепити їм палку любов до знань, рідної мови та культури.
Тож нехай кожна дитина буде здоровою, оточена турботою батьків, нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день цікавим! Батькам бажаємо терпіння, розуміння, ніжності!
Щастя вам, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, удачі на життєвих дорогах!