Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради повідомляє
Дата: 09.06.2021 10:48
Кількість переглядів: 452
Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19.05.2021 року № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» сім’ям, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020 – 2021 років, житлова субсидія з травня 2021 року на наступний термін буде перепризначена автоматично без особистого звернення громадян. Нові заяви необхідно подати сім’ям, яким субсидія надавалася:
- у грошовій безготівковій формі (тобто перераховувалися на рахунки надавачів комунальних послуг через АТ «Ощадбанк» );
- за фактичним місцем проживання осіб (орендарям житлових приміщень (будинків); індивідуальнимзабудовникам, будинки яких не прийняті в експлуатацію; внутрішньо переміщеним особам);
- без урахування окремих осіб з числа зареєстрованих у житловому приміщенні, які не проживають за місцемреєстрації (на фактично проживаючих осіб).