Спільний виїзд працівників відділення соціальної роботи та служби у справах дітей

Дата: 07.07.2021 08:23

Фото без описуНещодавно за участю директора КУ «Центру надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради Любові Вакули спільно з працівниками відділення соціальної роботи та служби у справах дітей Семенівської селищної ради було здійснено моніторингові виїзди до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Фахівці побували у сім’ях: в с. Заїчинці, с.Богданівка, с.Веселий Поділ, с. Очеретувате.

Працівниками відділення було здійснено перевірку родин в яких проживають особи з інвалідністю, де перебувають діти, що навчаються в закладах інституційного догляду, багатодітні сім’ї та в яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Зокрема, вивчено потреби сімей та організації надання їм соціальних послуг, а також перевірено цільове використання батьками державних допомог, зайнятість дітей у літній період.

В ході перевірки сім’ям були надані інформаційні, консультативні, профілактичні бесіди з приводу належного виконання батьківських обов’язків.