Консультування осіб, що перебувають на обліку в Семенівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області

Дата: 13.07.2021 17:29

13 липня 2021 року для клієнтів Семенівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області працював консультаційний пункт доступу до безоплатної правової допомоги.

Заступником начальника відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Оленою Зайченко проведено консультування осіб з наступних питань: порядок відбування покарання не пов'язаного з позбавленням волі; стягнення заборгованості за аліментами; приватизація земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку. В ході прийому було надано правові консультації та роз'яснення, а також клієнти пробації отримали інформаційні матеріали з роз'ясненнями на правову тематику.

За консультацією можна звернутися до відділу «Семенівське бюро правової допомоги» за адресою: смт. Семенівка вул. Незалежності 34, телефон: (05341) 91-2-43.