Проведено робочу зустріч з представниками Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації

Дата: 16.07.2021 14:09

Фото без опису16 липня 2021 року селищним головою Людмилою Милашевич проведено робочу зустріч з представниками Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації  за участю начальника Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради Ірини Зубчук.

У ході зустрічі обговорено розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг Полтавської області та визначено механізми впровадження ІС «Вулик» та електронного документообігу у ЦНАП.

Начальник Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської облдержадміністрації Тетяна Костенко наголосила на важливості співпраці із громадами з метою підвищення якості та забезпечення доступності для населення послуг, що надаються органами державної влади та органами місцевого самоврядування, незалежно від місця проживання, зокрема на засадах цифровізації.