Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Триває вакцинація від COVID-19

Дата: 21.07.2021 14:44
Кількість переглядів: 211

Фото без опису

Шановні жителі Семенівської громади!

З 19 березня цього року жителі громади  розпочали вакцинацію від COVID-19.

У КП «Семенівський центр ПМСД» утворено мобільну бригаду та відкрито пункт щеплень на базі Семенівської АЗПСМ. Лікарі та медичні сестри пройшли навчання на проведення вакцинації та можуть проводити щеплення наявними вакцинами, що дозволені до використання на території України та схвалені ВООЗ.

Станом на 20 липня працівниками підприємства жителям громади проведено 1746 щеплень. Повністю вакциновані двома дозами 425 осіб.         

Згідно затвердженої  Дорожньої карти з впровадження вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID-19 на даний час підлягає щепленню практично все доросле населення, починаючи з 18 років, яке має супутні  захворювання та знаходяться в групі ризику щодо розвитку ускладнень (хронічні захворювання), також медичні працівники, працівники соціальної сфери, люди віком  60 років і старші, вчителі та інші працівники сфери освіти, працівники органів місцевого самоврядування, працівники критично важливих структур, військовослужбовці, працівники Національної поліції.

Вакцинація є  одним з дієвих інструментів запобігання коронавірусної інфекції, боротьби з пандемією. Подбайте про своє здоров’я та здоров’я оточуючих.

Зараз медичними працівниками ведеться запис населення на вакцинацію.

Записатися на вакцинацію від COVID-19 можна до пункту щеплення, який діє у  Семенівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини, звернувшись у реєстратуру (вул. Шевченка, 70, смт Семенівка, телефон (05341) 91-1-64),  або до свого сімейного лікаря чи фельдшера  ФАПу (фельдшерського пункту).

Люди, які не можуть самостійно пересуватися, можуть викликати мобільну бригаду з вакцинації додому через свого сімейного лікаря. 

Чим більше людей у світі вакцинується, тим швидше ми подолаємо пандемію коронавірусної хвороби.

Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора