Як отримати ковідний сертифікат: нові електронні сервіси для українських пацієнтів

Дата: 27.07.2021 13:49

Один із найактуальніших на сьогодні - це ковідний сертифікат. Усі, хто раніше виявив бажання, може взяти участь у бета-тестуванні формування сертифікату в мобільному застосунку Дія. Період бета-тестування вже завершується та зовсім скоро всі користувачі застосунку зможуть сформувати Ковідний сертифікат для себе.

Надалі сертифікат можна буде отримати також і у лікаря, з яким підписана декларація. Формування ковідного сертифікату відбувається на основі даних, які внесені лікарем для пацієнта в електронній медичній картці. Тому дуже важливо, щоб лікар не забував вводити коректні та повні дані.

Ковідний сертифікат може бути сформований у разі наявності інформації про те, що людина або отримала необхідну кількість доз вакцини від коронавірусу, або має клінічні показання через те що перехворіла на COVID-19, або ж має негативний результат ПЛР-тесту.

Більш детально за посиланням https: //www.kmu.gov.ua/news/yak-otrimati-kovidnij-sertifikat-novi-elektronni-servisi-dlya-ukrayinskih-paciyentiv