До уваги членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради!

Дата: 28.07.2021 13:17

Фото без описуДо уваги членів виконавчого комітету

30.07.2021 о 09.00 год. в приміщенні малої зали адмінбудинку (вул. Незалежності, 44, смт  Семенівка, кімн.305) відбудеться засідання  виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

Порядок денний:

1.Про роботу із зверненнями громадян за перше півріччя  2021 року.

2.Про заходи з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України.

3.Про здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

4. Про затвердження висновку служби у справах дітей Семенівської селищної ради про підтвердження місця проживання дітей Рижих Софії Ростиславівни, 10.12.2010 р.н., Рижих Макара Ростиславовича, 09.05.2012 р.н., разом з матір’ю Рижих Надією Іванівною, для їх тимчасового виїзду за межі України.

5. Про  затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав.