Засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.07.2021 10:45

30 липня селищний голова Людмила Милашевич провела чергове засідання виконавчого комітету, який після затвердження на четвертій сесії Семенівської селищної ради працює в новому складі.

Зібрання оновленого виконкому   в цьому місяці відбулось вже вдруге.

На  його розгляд виносились такі питання:

• Про роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя 2021 року;
  • Про заходи з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України;
  • Про здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі;
  • Про затвердження висновку служби у справах дітей Семенівської селищної ради про підтвердження місця проживання дітей Рижих Софії Ростиславівни, 10.12.2010 р.н., Рижих Макара Ростиславовича, 09.05.2012  р.н., разом з матір’ю Рижих Надією Іванівною, для їх тимчасового виїзду за межі України;
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав;
  • Про використання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проєктні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Обговорення інформацій керівників структурних підрозділів в контексті зазначених питань проходило активно та зацікавлено. Зокрема, селищний голова Людмила Милашевич наголосила на необхідності посилення роботи в сфері благоустрою, екології, соціального захисту найбільш вразливих категорій населення, наданні інформаційних послуг сільським жителям та інших проблемах, що досить часто порушуються у зверненнях громадян та над якими виконавчому комітету спільно із конкретними службами належить наполегливо працювати.

Члени виконкому проголосували за прийняття  відповідних рішень із усіх питань порядку денного.