Звіт про результати проведення громадського обговорення з питання перейменування провулку Радгоспний у смт. Семенівка Кременчуцького району Полтавської області

Дата: 04.08.2021 11:39

З метою з’ясування  громадської думки з питання перейменування провулку Радгоспний в смт Семенівка Кременчуцького району Полтавської області  та залучення представників громадськості до розгляду пропозицій з цього питання, на виконання розпорядженння селищного голови від 02.06.2021 року №64 «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування провулку Радгоспний у смт Семенівка» та розпорядженння селищного голови від 21.07.2021 року № 86 «Про внесення змін в розпорядження селищного голови № 64 від 02.06.2021 року «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування провулку Радгоспний у смт Семенівка», відповідно до Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ч.4.ст.1, ч.5 ст.3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння  юридичним особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 898 від 24.10.2012 року, на офіційному вебсайті Семенівської селищної ради та її виконавчого комітету - https://semenivska-gromada.gov.ua/ було опубліковано інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення під час розгляду питання присвоєння назви (найменування) провулку Радгоспний в смт. Семенівка.

Строк для подання пропозицій (зауважень)  до 17 липня 2021 року.

Організатор громадського обговорення: Виконавчий комітет Семенівської селищної ради.

Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо присвоєння назв (найменувань) об’єктам права власності: Селищний голова Семенівської селищної ради.

Відповідно до розпорядженння селищного голови від 02.06.2021 року № 64 «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування провулку Радгоспний у смт Семенівка»  та розпорядженння селищного голови від 21.07.2021 року № 86 «Про внесення змін в розпорядження селищного голови № 64 від 02.06.2021 року «Про проведення громадського обговорення з питання перейменування провулку Радгоспний у смт Семенівка» створено робочу групу з питання перейменування провулку Радгоспний в смт. Семенівка.

Зміст питання, що виносилось на громадське обговорення:

Перейменування провулку Радгоспний в смт. Семенівка.

Інформація про осіб, які взяли участь в обговоренні порушеного питання:

В обговоренні взяли участь жителі провулку Радгоспний Семенівської селищної територіальної громади.

У рамках проведення громадського обговорення відбулися такі заходи:

Громадське слухання  02.08.2021 року 0 10.00 год. по провулку Радгоспний в смт. Семенівка.

Під час проведення вищезазначених заходів надійшли наступні пропозиції:

• Усна пропозиція від жителя провулку Радгоспний № 12  Дубини С.М.: перейменувати провулок Радгоспний на провулок Щасливий;
  • Усна пропозиція від жителя провулку Радгоспний № 1 Либіна С.С.: перейменувати провулок Радгоспний на провулок Щасливий;
  • Усна пропозиція від жителя провулку Радгоспний № 10  Ляшенко О.М.: перейменувати провулок Радгоспний на провулок Щасливий.

Робоча група з питання перейменування

провулку Радгоспний в смт. Семенівка