Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП)  створило Цифрову мапу подій до Дня Незалежності України

Дата: 04.08.2021 16:20
Кількість переглядів: 196

 

Фото без описуМіністерство культури та інформаційної політики (МКІП)  створило Цифрову мапу подій до Дня Незалежності України

До Дня Незалежності  в Україні відбудеться понад 300 заходів.  Щоб кожен українець  мав доступ до інформації про усі святкові події Міністерство культури та інформаційної політики спільно з  глобальною поштовою-логістичною групою компаній Meest створили Цифрову мапу подій.

Завдяки цій платформі кожен українець  зможе знайти подію  на свій смак  з будь-якого куточку України та відсвяткувати спільне свято Незалежності разом з усією країною.

«Для того, щоб структурувати той масштаб заходів, які проводитимуться до 30-річчя Незалежності, МКІП було створено Цифрову мапу подій. Адже щоб з кількох сотень заходів, які ми реалізуватимемо з ОДА, обрати собі декілька до вподоби – треба дійсно мати витримку. Саме мапа подій і спрощує цю задачу: збираючи інформацію про кожен з них в одному місці», прокоментував Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики України.

Цифрова мапа подій – це національна єдина платформа, що висвітлюватиме події, які присвячені 30-й річниці незалежності. Проєкт охоплює всі області України. МКІП спільно з Обласними державними адміністраціями проведе понад 300 заходів в рамках святкування та відзначення Незалежності України. На Цифровій мапі кожна область  має свою унікальну квітку-символ, натиснувши на яку користувачі зможуть побачити  події до дня Незалежності області.

На Цифровій мапі подій в інтерактивному форматі відображатиметься місце, час та дата подій з розгорнутою інформацією про саму подію. Мапа також містить зручний функціонал пошуку за локацією та датою і посилання на соціальні мережі та інші зовнішні ресурси.

Завдяки Цифровій мапі користувач матиме змогу переглянути всю інформацію про події в конкретному місці та зможе спланувати відвідання.

Переглянути події до Дня Незалежності України можна за посиланням: https://ukraine30.mkip.gov.ua.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора