Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

В області розпочата виплата житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг за липень 2021 року

Дата: 09.08.2021 11:38
Кількість переглядів: 470

Фото без опису В області розпочата виплата житлових субсидій та пільг  на оплату житлово-комунальних послуг за липень 2021 року

  Органами соціального захисту населення вжито необхідних заходів з метою своєчасного нарахування житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Житлові субсидії за липень 2021 року розраховано 53,8 тис. сімей, пільги на оплату житлово-комунальних послуг – 75,6 тис. пільговиків.

 4 серпня 2021 року в область надійшли кошти з державного бюджету для проведення виплати пільг та субсидій на загальну суму 32,2 млн грн..

 6-9 серпня 2021 року кошти будуть перераховані на вкладні рахунки одержувачів у банківських установах та АТ «Укрпошта» для проведення виплати.

 Одержувачам пільг та субсидій, які отримують допомогу через виплатні об'єкти АТ «Укрпошта» виплата буде проведена з 9 по 25 серпня.

 Пільги у грошовій безготівковій формі будуть перераховані надавачам послуг через АТ «Ощадбанк» до 18 серпня. Про стан розрахунків за житлово-комунальні послуги АТ «Ощадбанк» направить одержувачам субсидії СМС повідомлення.

Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора