Здійснено спільний виїзд працівників служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг»

Дата: 09.08.2021 16:21

Фото без описуПродовжується робота з дітьми, які виховуються у сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Сьогодні, 9 серпня, здійснено спільний виїзд працівників служби у справах дітей та фахівців із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради у село Устимівку, в ході якого відвідано сім’ї, які потребують постійної уваги та соціальної підтримки. Проведені бесіди щодо підготовки до нового навчального року, проведення вільного часу дітьми та їх оздоровлення, недопущення жорстокого поводження стосовно них та за їх участі.