Відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 16.08.2021 16:05

Фото без описуНайбільш соціально вразливими є діти, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Сьогодні, 16 серпня, службою у справах  дітей  спільно з Центром надання соціальних послуг Семенівської селищної ради відвідано сім’ї вищезазначеної категорії, які проживають на території смт. Семенівка.

Під час візиту з батьками проведено профілактичні та мотиваційні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних умов проживання та підтримання порядку в житловому приміщенні, забезпечення дітей одягом, взуттям, предметами особистої гігієни, канцтоварами, речами для розвитку, недопущення випадків фізичного, психологічного та економічного насильства по відношенню до власних дітей,  контролю за ними під час проведення вільного часу, оздоровлення. Особлива увага зверталася на підготовку та забезпеченість дітей до початку нового навчального року.