Зупинимо наступ коронавірусу щепленням!
Дата: 18.08.2021 11:16
Кількість переглядів: 204
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/22538295/5b6d9c40bd0bcb82a498b7b35004909a.jpg)
За повідомленням Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб, за попередній тиждень (9-15 серпня) в області на 40 % зросла захворюваність на коронавірусну інфекцію.
Досить вірогідно, що з наближенням осені хвиля захворюваності буде ще вищою.
Тож звертаємось до жителів громади, хто ще не зважився на вакцинацію, з проханням відвідати пункти щеплення та убезпечити себе і оточуючих від підступної хвороби. Доброго всім здоров’я та позитивного настрою!
« повернутися