У Семенівці прикрасили святкове дерево до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці Незалежності України

Дата: 23.08.2021 12:45

Фото без описуУ центрі селища Семенівка цього річ до Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці Незалежності України прикрасили святкове дерево.

Дерево уквітчане «підковами щастя», «торбинками добра», ляльками-мотанками та відповідною символікою свята.

«Кожну прикрасу декоровано рідними кожному українцю елементами національної культури», — говорить Лілія Лугова.

Керівники гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Лілія Лугова та Тетяна Задорожна виготовили велику кількість виробів, які радують місцевих та гостей громади під час державних свят.

Допомагали прикрашати святкове дерево працівники КУ "Центральний будинок культури Семенівської селищної ради".