На Семенівщині відзначили 30-річчя Незалежності України

Дата: 24.08.2021 21:00

У День Незалежності України в центрі селища відбулися тематичні урочисті заходи.

Представники влади поклали квіти до пам’ятного знаку «Борцям за свободу та незалежність України.

Усіх зі святом тепло привітали селищний голова Людмила Милашевич та заступник голови Кременчуцької РДА Артем Даценко.

У центрі селища було людно та святково, діяли тематичні фотозони.

Присутні мали можливість насолоджуватися святковим концертом та отримувати задоволення.

Порадували глядачів прекрасними виступами дует у складі Ілони та Діани Міхно, хоровий колектив Семенівської територіальної громади (керівник Станіслав Стрижиус), танцювальний колектив села Василівка, вокально-інструментальний ансамбль дитячої мистецької школи «Горицвіт» (керівник Борис Долина), народний естрадний гурт «Резонанс», (керівник Вадим Феніч), гурт «Джерело» з піснею «Зелений листочок».

Атмосферу свята створили Валентина та Анатолій Притули (с. Василівка).

Щирими оплесками зустрічали Ольгу Рябич з піснею «Петрулько» та дитячий зразковий танцювальний колектив "Фурор" (керівник Олена Перлова).

Чудовий настрій та яскраві спогади гарантовані всім!

Приємно, що багато гостей в якості святкового вбрання обрали вишиванку.