До уваги жителів громади!

Дата: 26.08.2021 09:23

До уваги жителів громади!

Враховуючи збільшення кількості захворювань на   Covid-19, що прогнозується із настанням очікуваної четвертої хвилі пандемії, не варто зволікати із вакцинацією, аби бути захищеним уже зараз.
Вакцинація – це єдиний спосіб, який дасть змогу швидко побороти коронавірус, захистити себе та свої родини й повернутися до звичного життя.
Всі вакцини безпечні й ефективні. Щеплення – добровільні та безплатні.
Отримавши щеплення, кожен навіть якщо і захворіє, перенесе хворобу легше: швидше за все, не потребуватиме кисневої терапії та не потрапить до лікарні.
Нагадуємо, що пункт щеплень Семенівського центру первинної медико-санітарної допомоги знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 78, смт Семенівка. Записатися на щеплення та отримати відповіді на запитання можна за телефонами: 0999654925, 0951284767
.