Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради інформує

Дата: 27.08.2021 07:53
Кількість переглядів: 196

Фото без опису Управління соціального захисту населення та праці Семенівської селищної ради інформує, що, з метою забезпечення якісної роботи щодо забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації, з 01.06.2021 року введено в дію оновлений Порядок забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліку таких засобів, що передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. № 321(в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021 р. № 362) (далі Порядок).

З метою наближення послуги із забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації до осіб з інвалідністю, змінами передбачено подання заяви про забезпечення засобами реабілітації (виплату компенсації) до виконавчих органів сільських, селищних, міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад або центрів надання адміністративних послуг.

Скановані копії заяв про забезпечення засобами реабілітації (виплати компенсації) направляються до територіальних відділень Фонду соціального захисту інвалідів по захищеним каналам зв’язку.

Формування направлень на виготовлення технічних та інших засобів реабілітації, укладення договорів з підприємствами – виробниками та видача замовлених виробів здійснюється Полтавським відділенням Фонду соціального захисту інвалідів.

Телефон для довідок Управління соціального захисту населення та праці

Семенівської селищної ради: 050 69 34 854.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора