Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Cелищний голова Людмила Милашевич провела робочу зустріч з начальником 3-го відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Олександром Кулаченком

Дата: 27.08.2021 15:18
Кількість переглядів: 563

Фото без описуСьогодні, 27 серпня, cелищний голова Людмила Милашевич провела робочу зустріч з начальником 3-го відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, майором Олександром Кулаченком.
Під час зустрічі обговорено питання виконання Програми військово-патріотичного виховання, підготовки молоді до військової служби, пропагування військової служби за контрактом в Збройних Силах України Семенівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.
Зокрема, актуально і гостро на загальнодержавному рівні постає сьогодні питання створення належних умов виховання особистості в концепції моральних, культурних, духовних, ідеологічних і патріотичних настанов.
«Важливим є виховання у молодої людини активної громадянської позиції та відповідальності, почуття власної гідності та поваги до героїчного минулого, вшанування багатих військових традицій народу, її фізичний розвиток. Ці напрямки є пріоритетними у діяльності Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки», — говорить майор Олександр Кулаченко.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора