Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

З Днем знань!Дорогі школярі, шановні  педагоги та працівники шкіл!  Шановна  громадо!

Дата: 31.08.2021 15:53
Кількість переглядів: 220

Дорогі школярі, шановні  педагоги та працівники шкіл! 

Шановна  громадо!

 Фото без опису1-го вересня Україна відзначає День знань.  Останні   акорди яскравого літа плавно перетікають у мелодію   першого шкільного дзвоника, закликаючи школярів до   старту чергового  навчального циклу. 

 У  якому б форматі не проходив новий навчальний рік,   незмінно високою залишається відповідальність   за ефективність навчального процесу як з боку педагогів, так і  учнів та батьків.

Тож цей день є справжнім святом для тих, хто прагне до пізнання, а в його епіцентрі – першокласники, для котрих – це перші кроки в абсолютно новий світ.

Дорогі юні друзі, хай наступний рік принесе вам успіхи, перемоги, вражаючі відкриття, стане новою яскравою сходинкою вашого зростання. Дорослі твердо вірять у вашу наполегливість, неодмінну зацікавленість в отриманні якісних знань, щоб у майбутньому йти по життю за покликом надійних ціннісних орієнтирів!

Шановні вчителі! Сучасний освітній процес є досить складним і сповненим новацій, особливо в нинішніх умовах.

Хай ваш досвід, мудрість, терпіння, теплота сердець подолають всі труднощі, непередбачені перепони на шляху створення умов для продуктивної передачі знань своїм вихованцям та формування в них гідної громадянської позиції.  

Міцного здоров’я, душевної гармонії, витримки, родинного тепла,  постійного прагнення до самовдосконалення!

Шановна громадо, нехай свято знань принесе кожному  хвилини світлих спогадів, а доброзичливість і підтримка допомагають школярам та педагогічним працівникам триматись на хвилі впевненості, через бар’єри рухаючись вперед!

Щастя, натхнення, стійкого оптимізму всім! В добру путь, наша юна зміно, до невичерпного джерела науки, до нових вершин! Поріг рідної школи – це злітна смуга для звивистої життєвої траси, тож хай вона завжди буде рівною і дає широкий розбіг!

З повагою селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора