Спільні виїзди  служби у справах  дітей  та  Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради

Дата: 31.08.2021 15:52

На виконання доручення Семенівського селищного голови Людмили  Милашевич щодо підготовки до нового навчального року дітей, що проживають на території громади, тривають спільні виїзди  служби у справах  дітей  та  Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради.

Сьогодні, 31.08.2021 року, було здійснено виїзд в с. Біляки та с. Веселий Поділ. У ході якого також були проведені бесіди, надані консультації та роз’яснення щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, поліпшення житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічних норм, в яких перебувають діти, контролю за ними під час проведення вільного часу, недопущення будь яких видів насильства по відношенню до  дітей та за їх участі, надані терміни для виправлення недоліків.