Спільні виїзди служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради
На виконання доручення Семенівського селищного голови Людмили Милашевич щодо підготовки до нового навчального року дітей, що проживають на території громади, тривають спільні виїзди служби у справах дітей та Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради.
Сьогодні, 31.08.2021 року, було здійснено виїзд в с. Біляки та с. Веселий Поділ. У ході якого також були проведені бесіди, надані консультації та роз’яснення щодо належного виконання батьківських обов’язків, ведення здорового способу життя, поліпшення житлово-побутових умов та санітарно-гігієнічних норм, в яких перебувають діти, контролю за ними під час проведення вільного часу, недопущення будь яких видів насильства по відношенню до дітей та за їх участі, надані терміни для виправлення недоліків.