До уваги громадян!

Дата: 01.09.2021 13:07

Фото без описуДо уваги громадян!

Центр надання адміністративних послуг  Семенівської селищної ради інформує, що набрав чинності Закон України від 30 березня 2021 року № 1368-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус».

Законом закріплено право використання громадянами України е-паспорта - паспорта громадянина України у формі електронного відображення інформації, що міститься у паспорті громадянина України у формі ІDкартки, а також інформації про місце проживання та податковий номер (реєстраційний номер облікової картки платників податків з Державного реєстру фізичних осіб платників податків) у таких самих випадках, коли законодавством передбачено подання та застосування фотокопій паспорта громадянина та фотокопій  реєстраційного номеру облікової картки платників податків.

Отже, громадяни України мають можливість подавати в Центрі надання адміністративних послуг електронні копії зазначених документів або інформацію (відомості, дані), що міститься у цих документах, з використанням мобільного застосунку Порталу Дія, який є складовою Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія».