Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу робочу нараду

Дата: 06.09.2021 15:11

Фото без описуСьогодні, 6 вересня, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич провела щотижневу робочу нараду за участю заступників голови, начальників структурних підрозділів виконавчого комітету селищної ради та керівників комунальних установ селищної ради.

У ході наради обговорили питання про стан щеплень населення громадян від COVID-19,  про забезпеченість  дітей із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, одягом, взуття та канцелярським приладдям,  про контроль за використанням коштів, виділених  з Державного бюджету  сім’ям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Обговорено питання підготовки та проведення обласного  свята «Веселої мудрості»

Крім того, наголошено на вжитті заходів з благоустрою населених пунктів, укладання угод на вивезення твердих побутових відходів.

Підводячи підсумки наради, Людмила Милашевич дала ряд доручень відповідальним особам для вирішення в межах своїх повноважень.