НОВОВВЕДЕННЯ В РОБОТІ ЦНАПу СЕМЕНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 06.09.2021 15:52

Серед останніх новинок у роботі ЦНАПу – технологія обслуговування громадян, яка дозволяє отримати послуги без ID-картки чи ідентифікаційного коду. Для цього достатньо, аби на вашому смартфоні було встановлено застосунок «Дія».

У додаток вбудована функція шерингу (передачі) документів, яка заміняє звичні для нас принтери та сканери. «Завантажуєте «Дію» на своєму смартфоні, скануєте спеціальний QR-код, який вам показує співробітник ЦНАПу, і все, ваші документи верифіковано. Ми отримуємо ваші дані й можемо працювати», — говорить Ірина Зубчук, начальник ЦНАПу.

Також на початку вересня в ЦНАПі було встановлено РОS-термінал «ПриватБанку». Тепер клієнти установи мають можливість оплачувати адмінпослуги банківською карткою на місці.