Робочий візит до Семенівської громади

Дата: 07.09.2021 09:43

Фото без опису6 вересня з робочим візитом до Семенівської територіальної громади завітали  депутат Полтавської обласної ради, голова постійної комісії з питань молодіжної політики, спорту та туризму Олександр Алексюк, заступник голови Кременчуцької районної ради Іван Іпатенко, начальник Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Роман Сушко.

Спільно з селищним головою Людмилою Милашевич, заступником селищного голови Сергієм Чинчиком  та  начальником 3-го відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександром Кулаченком було оглянуто територію військомату та обговорено питання благоустрою.

Крім того з селищним головою Людмилою Милашевич, депутат Полтавської обласної ради Олександр Алексюк, заступник голови Кременчуцької районної ради Іван Іпатенко побували у  Семенівському ЗЗЗСО №2 І-ІІІ ст. Семенівської селищної ради. Відвідали класні кімнати, спортзал, шкільний стадіон. Приємне і захоплююче враження справила школа на депутата Полтавської обласної ради Олександра Алексюка. «Школа — це той осередок де дитина проводить більшу частину свого часу, саме в такій школі хочеться бути, серед  творчих учителів та майстрів своєї справи», — говорить Олександр Леонідович.