Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Запити щодо пояснень або підтверджуючих документів стосовно даних, відображених у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, направляються контролюючим органом за адресою, вказаною декларантом у поданій декларації

Дата: 14.09.2021 08:43
Кількість переглядів: 186

Фото без описуЗапити щодо пояснень або підтверджуючих документів стосовно даних, відображених у одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, направляються контролюючим органом за адресою, вказаною декларантом у поданій декларації

 

Головне управління ДПС у Полтавській області повідомляє, що відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) для цілей підрозділу 9 прим. 4 розділу ХХ Кодексу одноразова (спеціальна) добровільна декларація - це декларація, в якій відображається, зокрема відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім'я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених Кодексом випадках - серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України).

Крім того, формою одноразової (спеціальної) добровільної декларації передбачено зазначення декларантом своєї податкової адреси (місця проживання).

Таким чином, запит щодо надання декларантом пояснень або підтверджуючих документів направляється контролюючим органом за адресою, яка зазначена таким декларантом у поданій декларації. При цьому слід зазначити, що інформація про направлення зазначеного запиту буде відображатися також у електронному кабінету декларанта.

 

 

Головне управління ДПС у Полтавській області

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора