До уваги мешканців громади!

Дата: 14.09.2021 16:51

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

До уваги мешканців громади!

З 15 вересня у зв’язку із введенням нової структури Управління ДМС у Полтавській області ПРИПИНЯЄТЬСЯ прийом громадян з надання адміністративних послуг УДМС: Котелевським, Семенівським та Чорнухинським районними секторами.

Адміністративні послуги надаватимуться Лубенським (вул. Монастирська, 4-а, м. Лубни), Полтавським (вул. Олени Пчілки, 19-а, м. Полтава) та Кременчуцьким районними відділами (проспект Свободи, 166, м. Кременчук).

При цьому повідомляємо, що Управління та інші його територіальні підрозділи Міграційної служби Полтавщини ПРОДОВЖУЮТЬ ПРАЦЮВАТИ без змін за звичайним графіком роботи.

Телефон «гарячої лінії» для довідок та консультацій з питань роботи територіальних підрозділів: (0532)60-89-69, а також тут на сторінці УДМС у соціальній мережі Facebook за посиланням: https://www.facebook.com/udmspl