Проведено робочу нараду щодо запровадження адміністративних послуг

Дата: 15.09.2021 09:36

Фото без опису14 вересня 2021 року фахівцями Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради за участю секретаря Семенівської селищної ради Юлії Єлагіної та заступника Семенівського селищного голови Сергія Чинчика проведено робочу нараду щодо запровадження адміністративних послуг, суб’єктом надання яких є Відділу земельних відносин Виконкому, через ЦНАП.

Такі послуги затверджено рішенням сесії Семенівської селищної ради №438 від 31.08.2021 «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Семенівськоїселищної ради, у новій редакції».

Під час зустрічі було детально охарактеризовано інформаційні картки адміністративних послуг із земельних питань та визначено перелік документів для отримання цих послуг.

Наприкінці наради визначили головні напрямки та шляхи співпраці з метою підвищення якості та забезпечення доступності надання адміністративних послуг для населення.