Не ігноруйте правила безпеки! Не паліть суху траву, стерню, листя та сміття

Дата: 15.09.2021 14:29

Не ігноруйте правила безпеки! Не паліть суху траву, стерню, листя та сміття

Шановні жителі громади! Вкотре звертаємося   з   проханням щодо недопущення спалювання  на   присадибних ділянках, полях і луках суху траву,   стерню, листя та сміття, тим самим наражаючи на небезпеку не тільки своє майно, але й власне життя.

Небезпека полягає в тому, що поривами вітру вогонь швидко розповсюджується на значні відстані і може охопити житлові будинки, господарчі споруди та гектари відкритої території.

У зв’язку з цим, звертаємося до населення з проханням бути вкрай уважними та обережними при поводженні з вогнем. Не розводьте багаття, не кидайте непогашені недопалки або сірники поблизу будівель, в лісопаркових зонах, на полях, луках та узбіччях доріг.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.