Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Семенівська територіальна громада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів

Дата: 17.09.2021 10:13
Кількість переглядів: 237

Фото без описуСеменівська територіальна громада попереджає про заборону спалювання сухої трави, залишків рослинності, сміття та побутових відходів, розпалювання багаття в паркових зонах та поблизу лісових масивів.

З настанням осені громадяни починають господарювати на городах, подвір’ях, прилеглих територіях. І на жаль, часто таке прибирання завершується спалюванням залишків листя, сухої трави, і часто – навіть різного сміття. У такому випадку добрі наміри при наведенні чистоти та порядку можуть мати згубні наслідки для довкілля і здоров’я людей.

Внаслідок необережного поводження з вогнем, чи звичайної людської халатності й необачності на відкритих територіях, господарських угіддях, на узбіччях горить суха рослинність.

Шкода від самовільного й неконтрольованого спалювання рослинних залишків становить велику небезпеку. Самовільне спалювання листя та сухої трави становить загрозу для людського здоров’я, адже листя, що тліє без доступу кисню, виділяє хімічні сполуки, здатні викликати у людини різні захворювання, зокрема рак.

Завдяки правильному підходу громадськості до вирішення питання щодо поводження з рослинними рештками ми збережемо довкілля та здоров’я нашого населення.

Пам'ятаймо, що стан навколишнього природного середовища цілком і повністю залежить від нас!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора