23 вересня визволення Семенівщини

Дата: 23.09.2021 13:48

23 вересня визволення Семенівщини

Кров’ю наших дідів було заплачено за мирне майбутнє. Нікому не переписати сторінки минулого, але ми завжди будемо пам’ятати своїх героїв. Кажуть, що час лікує рани, але біль утрати не стихає. Війна своїм чорним крилом торкнулася кожного українського дому, кожної родини, кожної долі. А тому ми сьогодні зі скорботою згадуємо доблесних воїнів, які не повернулися з поля бою, замордованих у концентраційних таборах, розстріляних у полоні, загиблих від холоду та голоду, тих, хто й досі вважається зниклими безвісти. Пам'ять про цих людей не підвладна часу. Вони в наших серцях і наших душах.

У Семенівській ЦБ влаштовано виставку-пам'ять «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат і визволення день», бібліографічний огляд «Дорогами мужності і слави рідного краю» провела бібліотекар ІІ категорії Зубчук Людмила Миколаївна.