Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!

Дата: 01.10.2021 08:07

Фото без описуДорогі наші ветерани,

представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана.

Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток району, за багаторічну добросовісну працю.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі "особи похилого віку", чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму та тих, хто у мирний час невтомно  працювали на благо розвитку нашої держави. Цього не маємо забувати.

Ми схиляємось перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед Вашими незгасаючими подвигами.

Від усього серця бажаю Вам миру, добра і щастя! Бажаю всім міцного здоров’я, радості, довголіття, та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові. Зі святом Вас!!!

З повагою, Семенівський селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ