Сьогодні відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості

Дата: 30.09.2021 14:31

Фото без описуДля ознайомлення із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних спеціалістами сектору  активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ систематично проводяться інформаційні семінари для безробітних громадян. Так, 30 вересня 2021 року  відбувся черговий вебінар із загальних питань зайнятості.

Фото без опису  Під час заходу присутні дізналися про:

•  основні послуги державної служби зайнятості та сучасні підходи щодо їх отримання;
  • електронні сервіси державної служби зайнятості;
  •  переваги легальної зайнятості;
  •  актуальної інформації про стан регіонального ринку праці.

Фото без описуЗавідувач сектору Тетяна Баранцова ознайомила учасників з електронними сервісами державної служби зайнятості, зокрема створення "Електронного кабінету шукача роботи" https://www.dcz.gov.ua/cabinet/, який дає можливість розмістити резюме, уточнити заплановані та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме служба зайнятості та ін.

Під час заходу кожен безробітний мав можливість задати питання та отримати компетентні відповіді на них.

Більше цікавої інформації читайте за посиланнями: