Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

До уваги отримувачів житлової субсидії!

Дата: 04.10.2021 15:38
Кількість переглядів: 300

Фото без опису

 

До уваги отримувачів житлової субсидії! ????????????

Житлова субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до дати закінчення опалювального сезону і розраховується:

????на неопалювальний сезон - з 1 травня по 30 вересня;

????на опалювальний сезон - з 1 жовтня по 30 квітня.

Якщо до складу домогосподарства входить особа, яка має право на пільги з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія призначається з місяця, що настає за місяцем, в якому нараховано пільги, але не раніше місяця подання заяви.

Житлова субсидія на оплату комунальних послуг з постачання теплової енергії, постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії для централізованого, автономного та індивідуального опалення розраховується у квітні та жовтні з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

У разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання.

У жовтні розпочинається опалювальний період. У зв’язку з цим розміри житлових субсидій будуть перераховані з урахуванням послуги опалення.

Звертаємо увагу??? Якщо Ви вже отримуєте субсидію (в тому числі, якщо Вам субсидію на неопалювальний період визначено у нульовому розмірі) додатково звертатись до управлінь соціального захисту населення та подавати документи не потрібно. Управління соцзахисту населення самостійно зберуть необхідну інформацію та проведуть перерахунок субсидій на опалювальний період.

Інформацію про призначення житлової субсидії можна дізнатись онлайн через Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій за посиланням ???? https://subsidii.ioc.gov.ua

За допомогою реєстру можливо дізнатись чи призначили сім’ї житлову субсидію, термін, на який призначено субсидію, розмір призначеної субсидії, спосіб виплати та назву управління соціального захисту населення, в якому зберігається особова справа отримувача субсидії.

За інформацією Департамент соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора