Стартував осінній призов на строкову військову службу

Дата: 05.10.2021 11:05

Сьогодні, 5 жовтня, відбулося  відправлення  з  3-го відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на строкову службу до Збройних Сил України юнаків Семенівської громади.

Цьогорічний осінній призов  розпочався 1 жовтня.

До присутніх звернулися селищний голова Людмила Милашевич, начальник 3-го відділу Кременчуцького РТЦК та СП Олександр Кулаченко.

Призовникам побажали легкої служби, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Служба у Збройних Силах України – це чудова школа життя для справжніх чоловіків, відмінний старт для визначення подальших життєвих орієнтирів, – зауважила  Людмила Милашевич.  «Саме тут гартуються характер, моральні і фізичні дані, зміцнюється справжня дружба і взаємодопомога. Бажаю вам гідно виконати громадянський обов’язок і чекаємо повернення додому після військової служби».Фото без опису