Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Днем юриста України!

Дата: 08.10.2021 08:01
Кількість переглядів: 254

Фото без опису        Шановні юристи! Шановна громадо!

  8 жовтня відзначається День юриста України. 

 Це професійне свято об’єднує служителів закону   багатьох напрямів, адже жодна впливова сфера  життєдіяльності в наш час не може повноцінно функціонувати без юридичного супроводу.

Прагнення до євроінтеграції підвищує суспільну відповідальність, і саме правознавцям належить знаходити оптимальний баланс між неоднозначними реаліями та  рамками законодавчого поля.  

Для всіх нас загалом вкрай важливим є посилення правових гарантій кожної людини, зростання рівня правової культури та правосвідомості громадян, адже сучасне життя, як і світ майбутнього, має базуватися виключно на праві закону, а не на законі права.

Шановні юристи, щира вдячність за вашу нелегку працю, як превентивну, так і безпосередньо спрямовану на розв’язання конфліктних ситуацій, робочий ритм поза часом, психологічне навантаження.  

Вам постійно доводиться працювати над удосконаленням фахового рівня, щоб ефективно діяти на благо суспільства в ситуаціях, які постійно змінююються.

Тож нехай  робота завжди буде хоч і нелегким, але справжнім душевним бонусом для нових прагнень!

Міцного вам здоров’я, родинного затишку, добробуту, вдячності від людей, витримки, виваженості, професійної мудрості!  Хай неодмінно здійснюються найсміливіші мрії, а на струнах серця піднесено звучить світла музика!

 Селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ  

  Фото без опису          


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора