Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Місцева комісія ТЕБ та НС визнала в громаді надзвичайну ситуацію

Дата: 12.10.2021 10:20
Кількість переглядів: 240

12 жовтня під керівництвом  заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрія Стеценка відбулось  засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Семенівської селищної ради.

На розгляд комісії було винесено   питання: про виникнення надзвичайної ситуації на території Семенівської селищної громади, пов’язаної з відсутністю постачання природного газу  бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 року

Як зазначив Юрій Стеценко, на сьогодні на території  Семенівської територіальної громади виникла складна ситуація, пов’язана з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам на осінньо-зимовий період 2021-2022 року. 

        Відсутність постачальника природного газу ставить під загрозу вчасність початку опалювального сезону та безперебійну роботу закладів  освіти, культури, соціальних закладів у осінньо-зимовий період.

        Комісія прийняла рішення класифікувати ситуацію, що склалася, як надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.Фото без опису  

Фото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора