Працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка
Дата: 12.10.2021 16:23
Кількість переглядів: 351
З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дітей, над якими встановлено опіку, піклування та дітей, що виховуються у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, сьогодні, 12 жовтня, працівниками служби у справах дітей Семенівської селищної ради здійснено виїзд в с. Богданівка.
За результатами перевірок встановлено, що опікуни, піклувальники виконують покладені на них обов’язки та відповідальність за дітей. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, забезпечені належними умовами для проживання, розвитку, виховання.
З батьками дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, проведені профілактичні бесіди щодо створення належних умов утримання дітей; дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання; надані терміни для виправлення ситуації в родинах; батьки попереджені про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/22538295/d84c07b2b84f881d314bee52c6aee65a.jpg)
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/22538295/d84c07b2b84f881d314bee52c6aee65a.jpg)