Людмила Милашевич провела виїзний прийом громадян в селі Крива Руда

Дата: 12.10.2021 16:14

Сьогодні Людмила Милашевич провела прийом громадян у селі Крива Руда, де ознайомилася з наболілими проблемами та питаннями, що назріли та потребують вирішення. По багатьох питаннях було відразу напрацьовані шляхи вирішення та порядок подальшої роботи. Питання, з якими звернулися громадяни були, як особистого, так і загального характеру.

Найбільше жителі зверталися з питань: житлово-комунальних, земельних та щодо ремонту дорожнього покриття.

Жителі села також піднімали питання щодо, соціального захисту населення, зокрема, порядку нарахування та отримання субсидій, отримання паспортів, графіку прийому дільничного інспектора.

На деякі звернення громадяни отримали роз’яснення під час прийому.

В ході зустрічі, селищний голова Людмила Милашевич запевнила жителів села про готовність до діалогу з кожним та спільного вирішення всіх проблемних та нагальних питань.