Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

18 жовтня розпочнеться прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови

Дата: 18.10.2021 08:14
Кількість переглядів: 364

 

 Фото без опису 18 жовтня стартує прийом заявок до ІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови, який розпочнеться у листопаді.

 Метою змагання є розвиток в учнівської та студентської молоді стійкої мотивації й свідомого прагнення до вивчення української мови. Завдання Марафону розроблені творчою групою вчителів та викладачів української мови на чолі з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Бориса Грінченка.

Взяти участь можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Для участі необхідно подати заявку та зареєструватися на платформі HUMAN із 18 до 31 жовтня 2021 року.

Марафон відбудеться в чотири етапи. Учасники які пройдуть всі етапи отримають сертифікати, а ті з них, що наберуть найбільшу кількість балів – дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Довідково

Перший Всеукраїнський відкритий марафон з української мови було проведено дистанційно в лютому 2021 року. Захід дав можливість учням і студентам взяти участь в інтелектуальному змаганні, а також підтвердити свої знання української мови в умовах карантину. Для участі в Марафоні зареєструвалося понад 40 тис. учнів і студентів, 838 з яких отримали дипломи І, ІІ, ІІІ ступенів.

Міністерство освіти і науки України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора