ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ПОШИРЕННЯ COVID-19 ЛЕЖИТЬ НА КОЖНОМУ З НАС!

Дата: 18.10.2021 16:14

У Семенівській громаді різко збільшується кількість хворих на коронавірусну інфекцію. Переважно це люди, які  не були вакциновані. Про це повідомила сьогодні заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Неіленко під час робочої наради.

За всіма прогнозами ситуація буде погіршуватися, сприятимуть цьому осінні погодні умови та недостатній рівень охоплення громадян щепленням. На даний час вакцинація єдиний спосіб захисту від небезпечної хвороби, який знижує ризик важкого перебігу.

Семенівській громаді ще далеко до колективного імунітету, адже станом на 18 жовтня  маємо лише 6258 проведених щеплень.

Відповідальність за поширення COVID-19 лежить на кожному.

Зараз повсюду стрімко поширюється коронавірусна хвороба. Всі бажаючі можуть звернутися до свого сімейного лікаря і отримати щеплення. Але, на жаль, люди починають розуміти необхідність цього, лише коли захворіють.

У громаді продовжуватимуть проводити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності і важливості проведення щеплень від COVID-19.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису