НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ

Дата: 19.10.2021 08:05

Вже третій тиждень COVID-19 б’є рекорди по країні. Захворюваність росте шаленими темпами.

НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ДОТРИМУВАТИСЬ КАРАНТИННИХ ПРАВИЛ:

•   Надягайте захисні маски та дотримуйтеся   фізичної дистанції у місцях скупчення людей.
  • Мийте руки та використовуйте спиртовмісні антисептики для дезінфекції рук.
  • Вакцинуйтеся від COVID-19 в пунктах щеплень.

Медична система вже потерпає від наслідків людської необережності, не робіть ситуацію ще більш складнішою для всіх, в тому числі й для себе!

Вакцинація – це єдиний надійний захист від тяжких наслідків COVID-19.

З початку вакцинальної кампанії проти COVID-19 жителям Семенівнської територіальної громади проведено 6258 щеплень.  КП «Семенівський центр ПМСД» повідомляє, що на підприємстві створено мобільну бригаду та відкрито пункти щеплень від COVID-19 на базі Семенівської АЗПСМ, Біляківської АЗПСМ, Веселоподільської АЗПСМ.

Подбайте про своє здоров'я та безпеку оточуючих, поспішіть до пунктів вакцинації!

Тільки спільними зусиллями ми можемо уникнути локдауну та багатьох неприємностей, які несе  з собою COVID-19.

Вакцинуйтеся, дотримуйтеся карантинних правил безпеки і не хворійте!