Дата: 17.10.2021 08:03

Фото без описуШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ! Щиро вітаю вас із професійним святом!

Харчова промисловість  — одна з основних галузей економіки, а ви, її працівники, виконуєте важливу місію — забезпечуєте населення якісними продуктами харчування, піклуєтесь про стан здоров'я та добробут громадян.

Завдяки вашій нелегкій щоденній праці на полицях наших магазинів панує таке розмаїття м’ясних продуктів, олії та круп, хлібобулочних та кондитерських виробів, тощо.

Щиро дякую вам за невтомну й відповідальну працю, бажаю міцного здоров’я вам, успіхів, невичерпної енергії та втілення в життя всіх задумів. Нехай кожен день дарує вам щастя й натхнення, а в домівках панує достаток, мир і злагода!

З повагою селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ