Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

28 жовтня - 77-ма річниця вигнання нацистських окупантів з України

Дата: 28.10.2021 08:42
Кількість переглядів: 188

                           Фото без опису

Шановні ветерани! Шановна громадо!

28 жовтня Україна відзначає День визволення від нацистських окупантів.

Саме цього дня 77 років тому війська Першого і Четвертого Українських фронтів вийшли на західні рубежі України, вигнанням окупантів завершивши  трагічну та героїчну епопею Другої світової війни на нашій території. Вона тривала понад три безкінечно довгих і стражденних роки.

Понад десяток наступальних операцій, мільйони полеглих, незліченні зруйновані долі,  вічні душевні рани, розруха, розпач, сирітство  – така гірка правда і жорстока ціна тієї війни…

Україна заліковувала рани, а війна в своїй безжальній драматичності котилась задимленими дорогами Європи до тріумфу Перемоги.

Час невблаганний, і вже зовсім мало залишилось учасників тих бойових подій… Доземний їм уклін! Хай долею додається років, здоров’я та людської любові і вдячності.

Наша глибока шана всім, хто наближав перемогу своєю самовідданою працею в тилу.

Вічна пам’ять мільйонам, чий життєвий шлях обірвала страшна війна; хай завжди горить над їхніми душами свіча, бо  ці сторінки не підвладні забуттю.

Відзвук минулого лунає  і в сучасному контексті,  бо знову найвищою ціною є людські життя, віддані за свободу та незалежність країни.

Віддаючи вічну данину героям війни, ми всі розуміємо  священну сутність миру як основу життя на землі.

Хай над Україною завжди буде чисте і спокійне  небо, в суспільстві - злагода та взаєморозуміння,  кожен дім осяюється теплом  та затишком.

Міцного всім здоров’я, оптимізму, віри,  надії, світлих обріїв для здійснення мрій!

Нехай нашими спільними зусиллями  створюється надійне підгрунтя для майбутнього, бо заради цього ішли кривавими шляхами війни наші співвітчизники! Вічна їм слава!

З повагою селищний голова                                               Людмила Милашевич


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора