Незабутній день: вшанували пам’ять героїв війни

Дата: 28.10.2021 11:39

28 жовтня – особлива дата в історії України,  адже  цього вікопомного  дня  у 1944 році під наступальним натиском наших воїнів нацистські окупанти були вигнані з української землі.

Тож біля Знаку полеглим воїнам – землякам в смт Семенівка відбувся пам’ятний  захід з цієї нагоди.

Звертаючись до земляків із проникливими словами, Семенівський селищний голова Людмила Милашевич закликала завжди нести в серцях священну пам’ять про  ті незабутні героїчні і трагічні події. Вона підкреслила, що  тяжкі  випробування в роки Другої світової війни випали на Семенівщину. Липнягівська трагедія стоїть в одному ряду з Хатинню та іншими знаковими місцями, де нацисти зі страшною люттю вершили розправу над мирним населенням.

Селищний голова   провела паралель із сьогоденням,  адже сини та дочки України на східних рубежах  віддають життя за її незалежність та цілісність, побажала миру  в державі та спокою в родинах.

Хвилиною мовчання та покладанням осінніх квітів присутні  вшанували пам’ять тих, хто найвищою ціною захистив життя.

Під супровід пісень на воєнну тематику поклонімось Вічному вогню як безсмертному символу нашої генетичної пам’яті та духовної спадщини!