Проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка

Дата: 02.11.2021 13:55

З метою наближення адміністративних послуг для населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро правової допомоги 26, 28 жовтня та 02 листопада 2021 року  проведено прийоми громадян на віддалених робочих місцях у селах Василівка, Товсте та Устимівка.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як реєстрація місця проживання, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину (громадянці), який (яка) зацікавлений в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача у власність земельної ділянки, а також із соціальних питань та з питань перезаключення договорів на постачання газу з ТОВ ГК «НАФТОГАЗ УКРАЇНИ.

Адміністраторами надано консультації, проінформовано про графік роботи Центру надання адміністративних послуг та систему оцінки якості надання адміністративних послуг.

Наступні виїзні прийоми згідно із графіком.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису