7 листопада – День працівників соціальної сфери

Дата: 05.11.2021 15:31

Фото без опису Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку  місію – постійну, багатогранну і всебічну підтримку тих громадян, хто найбільше цього потребує. У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Соціальні працівники – це люди, які за професійним обов’язком, а головне – за покликом душі, надають допомогу людям похилого віку та людям з інвалідністю, багатодітним і малозабезпеченим, хворим і сиротам.

Висловлюємо слова вдячності всім працівникам соціальної сфери  за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість,  сердечність, небайдужість до чужого горя і болю. Бажаємо соціальним працівникам міцного здоров’я, невичерпного джерела енергії. Нехай ваша доброта, чуйність та мудрість повертаються вам людською любов’ю і повагою.