Проведено нараду у голови: робота зосереджена на КП "Комунальник"

Дата: 08.11.2021 13:48

Сьогодні селищний голова Людмила Милашевич провела робочу нараду  спільно з профільним заступником з питань діяльності виконавчих органів селищної ради  Юрієм Стеценком  та директором КП «Комунальник»  Олександром Сурковим. У ході наради обговорили питання прибирання   прилеглих територій від опалого листя,  обрізки дерев та підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовий період.

Разом з тим директором КП «Комунальник» Олександром Сурковим  було озвучено ряд нагальних проблем:  придбання необхідної  спецтехніки, обладнання та інвентаря, паливно-мастильних матеріалів та реагентів для посипки доріг взимку.

На завершення наради селищний голова наголосила  на необхідності активізації вакцинальної кампанії від COVID-19 серед працівників комунального  підприємстваФото без опису