Проведено виїзні прийоми громадян у селах Степанівка та Веселий Поділ

Дата: 09.11.2021 16:55

З метою популяризації адміністративних послуг серед населення Семенівської селищної ради відповідно до графіка адміністраторами Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради та спеціалістами Відділу земельних відносин Виконавчого комітету Семенівської селищної ради спільно із фахівцями Семенівського бюро правової допомоги 04 та 09 листопада 2021 року проведено виїзні прийоми громадян у селах Степанівка та Веселий Поділ.

Громадяни звертались для отримання таких адміністративних послуг як видача витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, реєстрація місця проживання, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину (громадянці), який (яка) зацікавлений в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації, затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передача у власність земельної ділянки тощо.

Прийоми проведено з дотриманням усіх протиепідемічних вимог, адже працівники ЦНАП під час пандемії не залишаються осторонь та долучаються до підтримки та допомоги кожному громадянину.

Наступні виїзди згідно із графіком.Фото без опису